До Зеленського прийшли з ультиматумом (ФОТО, ВІДЕО)  Під стінами Офісу президента триває акція націоналістичних сил з вимогою зупинити проросійський реванш в українському інформаційному полі. Об этом сообщает consumption.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це з місця події повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа.В акції беруть участь активісти «Національного корпусу», ВО «Свобода» і «Правого сектору». Під Офісом президента зібралося кілька сотень протестуючих.
«Вимога до Володимира Зеленського – протягом 24 годин дати адекватну відповідь на підготовку кремлівського інформаційного шабашу. Мова йде про так званий «телеміст» між телеканалом Віктора Медведчука NewsOne і кремлівськими пропагандистами з «Россия 24», – йдеться в анонсі заходу.Націоналісти розгорнули банер з написом «Який на#уй телеміст! РеагуйТЕ!».Нагадаємо, нещодавно NewsOne та російський пропагандистський канал «Россия 24» анонсували телеміст «Треба поговорити». Згодом NewsOne повідомив про скасування телемосту, який був запланований на 12 липня.


Фото, відео – Роман Пєтушков


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/do-zelens-koho-pryyshly-z-ul-tymatumom-foto-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя